“छक्का पन्जा ३”को दोस्रो गीत “पछि उमेर ढल्किन्छ फेरि कालै पल्किन्छ” सार्वजनिक

प्रकाशित मिति: September 10, 2018 11:29 am

काठमाडौँ – चलचित्र “छक्का पन्जा ३” को दोस्रो गीत “पछि उमेर ढल्किन्छ फेरि कालै पल्किन्छ” बोलको गीत सार्वजनिक भएको छ । ज्योतिषले दिएको समय अनुसार सोमवार ठिक ११ बजे यस गीतलाई यूट्युबमा सार्वजनिक गरिएको हो । उक्त गीतको भिडियोमा अभिनेत्री दीपिका प्रसाइँ, दीपकराज गिरी, केदार घिमिरे, जितु नेपाल र बुद्धि तामाङले अभिनय गरेका छन् ।

निशान भट्टराई र एन्जिला रेग्मीको स्वर रहेको यस गीतमा अर्जुन पोखरेलको संगीत रहेको छ भने गीतको शब्द अर्जुन र दीपकराज गिरीले लेखेका हुन् । पुरुषोत्तम प्रधानको छायांकन रहेको उक्त गीतमा कविराज गहतराजको कोरियोग्राफी रहेको छ ।

सम्बन्धित शीर्षकहरु

सरकारले पशुपति शर्माको गीत बन्द गराएको भन्दै कांग्रेस रुष्ट

फागुन ५, काठमाडौं – सत्तारुढ दल नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) का नेता एवम् पूर्व कानुनमन्त्री शेरबहादुर......

सोमबारदेखि पुनः वर्षा र हिमपात दोहोरिने

काठमाडौँ, ५ फागुन – पश्चिमी वायुको प्रभावले आज देशको अधिकांश भूभागमा आंशिक बदली भई पूर्वी र पश्चिमी......