ब्रेकिङ न्युज

गायक फिरोज बस्नेतको ‘परदेश’ बोलको गीत सार्वजनिक

प्रकाशित मिति: October 11, 2018 7:21 pm

काठमाडौँ – गायक फिरोज बस्नेतको ‘आइन त्यसै परदेश’ बोलको गीत सार्बजनिक भएको छ । गायक फिरोज कै शब्दरसंगीत र आवाज रहेको उक्त गीतमा भिमफेदी गाईज,मन्जु,सपना, बुद्ध्, सुशान्त सङ्ग गायक आफै पनि अभिनय गरेका छन । चलचित्रको पार्स्व गायनमा पनि आवाज भरिसकेका गायक फिरोजका यहाँ अघी धेरै गीत दर्सकहरुले मन पराइसकेका छन ।

उदयपुर गाइघाटका फिरोज गीत संगीत भनेपछी हुरुक्कै हुने गर्दछन ।पुरुसोत्तम सुबेदीको एरेन्ज रहेको गीत अकस्टिक स्टुडियोमा रेकर्डिङ गरिएको हो । भिडियो लाई पवन सुस्लिङ्ग ले सम्पादन गरेका हुन भने निर्मल लामाले निर्देसन गरेका हुन ।

https://www.youtube.com/watch?v=hpo6ybBm-UU

सम्बन्धित शीर्षकहरु

आगामी बजेटमा ज्येष्ठ नागरिक भत्ता बढ्छ : प्रधानमन्त्री

कात्तिक १, भद्रपुर - भद्रपुर प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले आगामी बजेटमा ज्येष्ठ नागरिकको भत्ता बढाइने......

प्रधानमन्त्री ओलीद्वारा विमोचन

कात्तिक १, भद्रपुर – प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले आज झापामा नेपाल रेडक्रस सोसाइटी, झापाले प्रकाशन गरेको......