सागर आलेको ‘पल्लाघरे काका’मा वर्षा राउत

प्रकाशित मिति: March 13, 2019 2:09 pm

काठमाडौँ – गायक सागर आलेको स्वरमा नयाँ गीत भिडियो सार्बजनिक गरिएको छ । संगीतकार टिका दाहालको संगीत र राम्बो अधिकारीको शब्द रचना रहेको गीत ‘पल्लाघरे काका’को भिडियो बि जी इन्टरटेन्मेन्टको अफिसियल च्यानल मार्फत सार्बजनीक गरिएको हो । अभिनेत्री वर्षा राउत, सुरबीर पण्डित र राम्बो अधिकारी फिचर्ड भिडियोलाइ रमाइलो बनाईएको छ ।

नबराज उप्रेतीले छायांकन गरेको भिडियोलाइ नबिन निरौलाले सम्पादन गरेका हुन् । गम्भिर बिस्टले कोरियोग्राफी तथा निर्देशन गरेको भिडियोलाइ बि जी इन्टरटेन्मेन्टले निर्माण गरेको हो। गाउँका अल्लारे युवा र गाउँका गफाडी काकाको सम्बादले दर्शकलाइ रमाइलो बनाउने छ ।

सम्बन्धित शीर्षकहरु

नेत्रविक्रम चन्दलाई वार्तामा ल्याउन आग्रह

चैत ४, काठमाडौँ – राष्ट्रियसभामा सांसद राधेश्याम अधिकारीले सरकारले प्रतिपक्षलाई विश्वासमा लिएर......

राजपाको विरोधः प्रतिनिधिसभाको बैठक अवरोध

चैत ४, काठमाडौँ – राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल (राजपा) कासांसदले तराई– मधेशमा भएको आन्दोलनको छानबीन गर्न......