एका बिहानै भुकम्पले हल्लियो काठमाडौँ

प्रकाशित मिति: April 24, 2019 7:01 am

बैशाख ११, काठमाडौँ – काठमाडौं उपत्यकामा एका बिहानै भूकम्पको धक्का महसुस गरिएको छ ।  बिहान ६ बजेर २९ मिनेटमा नौबिसे केन्द्रबिन्दु भएर ५ दशमलपव २ रेक्टर स्केलको परकम्प गएको राष्ट्रिय भूकम्प मापन केन्द्रले जनाएको छ ।

भुकम्पको धक्का काठमाडौं उपत्यकासहित नुवाकोट, धादिङलगायतका क्षेत्रमा पनि महसुस गरिएको छ । महा–भूकम्प गएको आज पुरा चार बर्ष पुगेको छ । २०७२ साल बैशाख १२ गते ११ः५६ बजे बिनाशकारी भूकम्प गएको थियो । आज २०७६ बैशाख ११ गते चार बर्ष पुरा भएको छ ।

सम्बन्धित शीर्षकहरु

मोदीको निरन्तरता र नेपाल

काठमाडौं – लोकसभा निर्वाचनले पुनः भाजपा र नरेन्द्र मोदीलाई पाँच वर्ष राज्य हाक्ने क्लिन चिट दिएको छ ।......

पाँचथर हत्याकाण्ड : ‘सबैलाई मारेर मर्छु भन्थे’

काठमाडौँ – पाँचथरको आरुबोटे हत्याकाण्डमा संलग्न रहेको आशंका गरिएका व्यक्तिले केही समयदेखि ‘आफू पनि मर्छु......