ब्रेकिङ न्युज

भर्खरै बिबाह बन्धनमा बाँधिएका बिक्रम बरालको यो “कस्तो दुरी”

प्रकाशित मिति: May 17, 2019 7:09 pm

काठमाडौँ – नेपाल आइडका बिक्रम बरालको “कस्तो दुरी” बोलको गीत सार्वजनिक भएको छ । नारायण गौतमको शब्द रहेको उक्त गीतमा हरि लमसालको संगीत रहेको छ भने महाराज थापाको एरेंज रहेको छ । माया प्रेमका गीत गाएर सबको मन जित्न सफल बिक्रम बरालको उक्त गीतमा मायामा भएको बिछोडको पिडा समावेश गरिएको छ ।

बिक्रम बराल , प्रियंका खड्का र मानभि खड्काको अभिनय रहेको उक्त गीतको भिडियो बुद्ध थापाले छायाँकन गरेका हुन् । उक्त गीतको भिडियोमा दुई माया गर्ने मायालुको बिछोड लाई देखाइएको छ । निकेश खड्काको निर्देशनमा तयार भएको गीतको भिडियोलाई बिकास धमलाले संपादन गरेका हुन् ।

सम्बन्धित शीर्षकहरु

शालिकराम पुडासैनीको विषयमा बोलिन् रेनु दाहाल, सामाजिक सञ्जालमा अपशब्द, गालीगलौजले दु:खित

काठमाडौँ – पत्रकार शालिकराम पुडासैनी मृ*त्यु प्रकरणमा आफुलाई जोडेर भ्रामक प्रचार गर्ने काम भएको भन्दै......

भोलि सरकारले दियो सार्वजनिक बिदा

काठमाडौं – हिन्दू धर्मावलम्बीको महान् पर्व श्रीकृष्ण जन्माष्टमीको अवसरमा शुक्रवार सार्वजनिक बिदा......