ब्रेकिङ न्युज

यी नै हुन् बिमाको रकम हात पार्न आफ्नै छोरीको ह**त्या गर्ने बाबु

प्रकाशित मिति: July 5, 2019 4:38 pm

काठमाडौं – रौतहटको नौलापुर नगरपालिका वडा नम्बर ६ पथराबुधराममा एउटा निर्मम घटना भएको छ। ३९ वर्षीय रामकिशोर यादवले ४ वर्षीया छोरी लक्ष्मी राय यादवको हत्या गरेका छन् । बिमाको रकम हात पार्न बाबुले नै आफ्नै छोरीको हत्या गरेको प्रहरीले जनाएको छ । उनलाई शुक्रबार पत्रकार सम्मेलन गरी सार्वजनिक गरिएको हो।

असार १६ गते राति सुतिरहेकी छोरीको घाँटी थिचेर हत्या गरे । शवलाई उनले नजिकैको पोखरीमा फ्याकिदिए । राति आमासँगै सुतिरहेकी छोरीलाई पोखरीको डिलमा लगेर नाकमुख थुनेर हत्या गर्दै पोखरीमा फालिदिए ।

छोरी फेला नगरेपछि उनको खोजी सुरु भयो । छोरी हराएको भन्दै उनले प्रहरीमा उजुरी दिए । प्रहरीले पनि आफ्नो तर्फबाट खोजतलासी गर्न थाल्यो । त्यही क्रममा १७ गते पोखरीमा शव फेला पर्‍यो । घर परिवारले पोखरीमा डुबेर मृत्यु भएको आकलन गर्न थाले । तर पोस्टमार्टम रिपोर्टले घाँटी थिचेर हत्या गरिएको तथ्य फेला पर्‍यो ।

घटनालाई गम्भीर रुपमा लिएको रौतहट प्रहरीले अन्ततः बालिकाको हत्यारा उनकै बाबुले गरे तथ्य पत्ता लगायो । घटनापछि प्रहरीले उनमाथि नजर राखेको थियो । उनका शंकास्पद गतिविधिका कारण उनी प्रहरीको शंकाको घेरामा परेका थिए । अनुसन्धानको लागि पक्राउ परका उनले अन्ततः छोरीको हत्या आफैंले गरेको स्वीकार गरे ।

सम्बन्धित शीर्षकहरु

एकैदिन थपिए ७२ जना कोरोना संक्रमित, काठमाडौँमा पनि ३ जना थपिए

जेठ १२, काठमाडौँ – नेपालमा सोमबार ७२ जना कोरोनाभाइरसका संक्रमित थपिएका छन्। स्वास्थ्य मन्त्रालयले......

बर्षाले भाबुक हुँदै माफ मागिन्, अब आइन्दा सोचेर बोल्छु (हेर्नुहोस् भिडियो)

आज बिहानदेखि वर्षा राउतले दिएको अभिव्यक्त्तिलाई लिएर सामाजिक सञ्जाल तातेको छ । उनलाई गाली गर्नेको ठूलो......