ब्रेकिङ न्युज

चलचित्र “साइनो”को ट्रेलर सार्वजनिक

प्रकाशित मिति: July 11, 2019 6:56 pm

काठमाडौँ – चलचित्र “साइनो”को ट्रेलर सार्वजनिक भएको छ । ट्रेलरमा चलचित्रका मुख्य कलाकारहरुलाई फिर्चड गरिएको छ । ट्रेलरमा नायिका मीरुना मगर , नीता ढुंगाना र राज कुमारबीचको त्रिकोणात्मक प्रेम देखाइएको छ ।

नायिका भुवन थापा चन्दले निर्माण गरेको चलचित्र साइनोमा राज कुमार , मिरुना मगर , निता ढुंगाना, भुवन थापा चन्द, बसुन्धरा भुषाल, मदनदास श्रेष्ठ, रोयदीप श्रेष्ठ लगायतका कलाकारहरुको अभिनय रहेको छ भने फिल्मका कार्यकारी निर्माता शरण थापा हुन् ।चलचित्रमा रमेश थापाको निर्देशन रहेको छ ।

फिल्ममा रामेश्वर कार्कीको छायांकन, बनिश शाहको सम्पादन र अभिमन्यु निरबीको लेखन रहेको छ । शरण थापा कार्यकारी निर्माता रहेका चलचित्र चन्द्र बिनायक फिल्म प्रोडक्सनको ब्यानरमा निर्माण भएको छ । चलचित्रमा रामजी लामिछानेको कोरियोग्राफी रहेको छ । चलचित्र साउन २४ गते रिलिज हुँदैछ ।

सम्बन्धित शीर्षकहरु

बाढी र डुबान प्रभावित ठाउँमा उद्धार र राहतमा जुट्न सभापति देउवाको आग्रह

बर्दिवास – नेपाली काङ्ग्रेसका सभापति शेरबहादुर देउवाले बाढी र डुबान प्रभावितको उद्धार तथा राहतमा लाग्न......

विप्लव गएपनि सिप्लव जन्मन्छ : डा. केसी

काठमाडौं – प्रमुख प्रतिपक्षी दल नेपाली कांग्रेसका नेता तथा पूर्वमन्त्री रमेश लेखकले आफ्नो पार्टी वार्ता......