छवि र शिल्पाको विवाह दर्तामा साक्षी बसेका पौडेलको निधन

प्रकाशित मिति: July 30, 2019 5:03 pm

काठमाडौं – पछिल्लो समय चलचित्र क्षेत्र छवि ओझा र शिल्पा पोखरेलको घरयासी कुरा निकै नै तातिरहेको छ । उनै शिल्पा पोखरेल र छवि ओझाको विवाह दर्ता गराएका काठमाडौं महानगरपालिका–८ का वडा सचिव प्रकाश पौडेलको निधन भएको समाचार प्राप्त भएको छ ।

विवाहमा साक्षी बसेकी निर्देशक सम्झना उप्रेती रौनियार र उनका पति अर्थात् सिनियर फोटोग्राफर विकास रौनियारसंगै काठमाडौँ महानगरपालिका–८ का सचिवविरुद्ध अख्तियारमा उजुरी परेको थियो । पौडेलको निधन के कारणले भएको भन्ने बारे भने खुलेकै छैन ।

सम्बन्धित शीर्षकहरु

आज पनि देशभर वर्षा र हिमपात हुने

काठमाडौँ – पश्चिमी न्यून चापीय प्रणालीको प्रभावले आज पनि देशैभरीको मौसम परिवर्तन हुनेछ । शनिबार मौसम......

चितवनको भण्डारामा बस दु र्घट ना, १३ जना घा*इते

भरतपुर – पूर्वी चितवनको भण्डारामा शुक्रबार बिहान बस अनियन्त्रित भई पल्टँदा १३ जना घाइते भएका छन् । जिल्ला......