ब्रेकिङ न्युज

छवि र शिल्पाको विवाह दर्तामा साक्षी बसेका पौडेलको निधन

प्रकाशित मिति: July 30, 2019 5:03 pm

काठमाडौं – पछिल्लो समय चलचित्र क्षेत्र छवि ओझा र शिल्पा पोखरेलको घरयासी कुरा निकै नै तातिरहेको छ । उनै शिल्पा पोखरेल र छवि ओझाको विवाह दर्ता गराएका काठमाडौं महानगरपालिका–८ का वडा सचिव प्रकाश पौडेलको निधन भएको समाचार प्राप्त भएको छ ।

विवाहमा साक्षी बसेकी निर्देशक सम्झना उप्रेती रौनियार र उनका पति अर्थात् सिनियर फोटोग्राफर विकास रौनियारसंगै काठमाडौँ महानगरपालिका–८ का सचिवविरुद्ध अख्तियारमा उजुरी परेको थियो । पौडेलको निधन के कारणले भएको भन्ने बारे भने खुलेकै छैन ।

सम्बन्धित शीर्षकहरु

रवि लामिछाने आज पनि छुटेनन् : अझै ५ दिन हिरासतमै

काठमाडौँ – रवि लामिछानेलाई थप ५ दिन हिरासतमा राख्न म्याद थपिएको छ । जिल्ला अदालत चितवनले मंगलबार उनीसहित ३......

एनसेल टावरमा आगजनी

फाइल फोटो काठमाडौँ – दाङमा एनसेलको टावरमा आगजनी भएको छ । गए राति अज्ञात समूहले शान्तिनगर गाउँपालिका–५......