शालिकराम पुडासैनीको भिडियो हेरेपछि रवि लामिछानेले फेसबुकमा लेखे यस्तो स्टाटस

प्रकाशित मिति: August 14, 2019 6:15 pm

काठमाडौँ – पत्रकार शालिकराम पुडासैनीको मर्नु अघि रेकर्ड गरेको भिडियो सार्वजनिक भएको छ । सामाजिक सञ्जाल युट्युब मार्फत सार्वजनिक भएको उक्त भिडियोमा पुडासैनिले रवि लामिछानेलाई हदै सम्मको कारवाही होस् भन्दै रौका छन् । रवि लामिछानेकै कारण मर्न बाध्य भएको पनि खुलाएका छन् ।

भिडियो सार्वजनिक भएको केहि मिनेटमानै यस विषयमा प्रतिक्रिया दिँदै रवि लामिछानेले शालिकराम भाइ ठुलो भ्रममा रहेको बताएका छन् । सामाजिक संजाल फेसबुकमा स्टाटस लेख्दै लामिछानले केहिबेरमा सबैकुरा खुलस्त पार्ने बताएका छन् ।

सम्बन्धित शीर्षकहरु

चितवनको भण्डारामा बस दु र्घट ना, १३ जना घा*इते

भरतपुर – पूर्वी चितवनको भण्डारामा शुक्रबार बिहान बस अनियन्त्रित भई पल्टँदा १३ जना घाइते भएका छन् । जिल्ला......

चन्द्रागिरीमा बाक्लो हिउँ पर्यो

मंसिर २७, काठमाडौँ – काठमाडौँ उपत्यकामा पानी परेसँगै चन्द्रागिरीलगायत अन्य स्थानमा भने हिउँ परेको छ । जल......