शालिकरामको पोष्टमार्टम रिपोर्ट आयो, रिपोर्टमा अहिलेसम्मको थप नयाँ तथ्य फेला

प्रकाशित मिति: August 19, 2019 4:57 pm

काठमाडौं – पत्रकार शालिकराम पुडासैनीको पोष्टमार्टम रिपोर्ट आएको छ । त्रिभुवन विश्वविद्यालय शिक्षण अस्पताल महाराजगञ्जले तयार पारेर पठाएको रिपोर्ट जिल्ला प्रहरी कार्यालय चितवन पुगेको छ । शालिकरामकी पत्नी सम्झनाले काठमाडौं प्रहरीमार्फत दिएको रवि लामिछानेसहित ३ जनाविरुद्धको किटानी जाहेरी र शिक्षण अस्पतालले पठाएको पोष्टमार्टम रिपोर्ट सँगसँगैजस्तो चितवन पुगेको हो ।

प्रहरीले पोष्टमार्टम रिपोर्ट र अहिलेसम्मको अनुसन्धानबाट थप नयाँ तथ्य फेला परेको जानकारी दिएको छ । यद्यपि रिपोर्टमा के लेखिएको छ भन्ने प्रस्ट बताउन नमिल्ने बताएको छ । ती थप तथ्यहरु भोलि सार्वजनिक हुने अपेक्षा गरिएको छ किनकि तीनै जना अभियुक्तलाई अनुसन्धानको लागि हिरासतमा राख्न जिल्ला अदालत चितवनले दिएको म्याद सोमबार सकिँदैछ र भोलि तीनै जनालाई अदालत पेश गरिँदा यो अवधिमा प्राप्त थप तथ्यहरु समेत अदालतसमक्ष प्रस्तुत गरिनेछ ।

सम्बन्धित शीर्षकहरु

सन्दिपले अमेरिकाविरुद्ध लिएको ८ विकेट बराबरको पैसा गौतम बुद्ध अन्तर्राष्ट्रिय रंगशालालाई दिने

काठमाडौँ – आईसीसी विश्वकप क्रिकेट लिग – २ अन्तर्गतको त्रिकोणात्मक सिरिजको अन्तिम खेलमा नेपालका बलर......

चिनियाँ जनताप्रती नेपाल चीन प्रतिष्ठानको सद्भाव

काठमाडौं – नेपाल चीन प्रतिष्ठानले छिमेकी राष्ट्र चीनमा विगत केही सातादेखि चलिरहेको कोरोना भाइरसबिरुद्ध......