ब्रेकिङ न्युज

‘लभ डायरिज’को प्रदर्शन मिति सर्यो

प्रकाशित मिति: September 8, 2019 6:30 pm

काठमाडौँ – चलचित्र ‘लभ डायरिज’ले नयाँ प्रदर्शन मिति सार्बजनिक गरेको छ । असोज ३ रिलिज डेट पोस्टपोण्ड गरेको चलचित्र ‘लभ डायरिज’अब छठ पर्व लक्षित गर्दै कार्तिक १५ बाट सार्बजनिक प्रदर्शनमा आउने भएको छ। सौरभ चौधरी निर्देशित चलचित्रको एक रोमान्टिक गीत पनि सार्वजनिक भैसकेको छ।

प्रेमकथानक चलचित्रमा सुशीलसँग डेब्यु गर्ल रुबिना थापाले जोडी बाँधेकी छन्। सार्बजनिक रोमान्टिक गीतमा यी दुईको केमेस्ट्री सुहाएको छ। चलचित्रमा सुशील र रुबिन संगै विश्वजित रिमाल, बिष्णु सापकोटा, अर्जुनजंग शाही, बिशाल पहारीलगायतका कलाकारहरुको पनि मुख्य अभिनय छ।

मधु बास्तोलाको कथारपटकथा रहेको चलचित्रमा सम्पादक साहिल खानले सह-निर्देशकको काम सम्हालेका छन्। विनोद सापकोटा निर्माता रहेको चलचित्रमा सरोज तुलाधरको सह(निर्माण छ । सञ्जय लामाले छायांकन गरेको चलचित्रमा अर्जुन पोखरेलको संगीत रहेको छ।

सम्बन्धित शीर्षकहरु

काभ्रेको रोशी गाउँपालिकामा ३ दिन सार्वजनिक विदा

काठमाडौँ – सरकारले तीन दिन सार्वजनिक विदा दिने निर्णय गरेको छ । काभ्रेको रोशी गाउँपालिकाले सोनाम......

आस्था राउतलाई प्रहरीले जुनसुकै बेला समात्न सक्ने (भिडियो)

काठमाडौँ – गायिका आस्था राउतविरू*द्ध जिल्ला प्रशासन कार्यालय काठमाडौंले प*क्राउ पूर्जी जारी गरेको छ ।......