रीमा बिश्वकर्माको “जिन्दगी”

प्रकाशित मिति: September 10, 2019 6:42 pm

काठमाडौँ – गायिका अनिता सुब्बाको स्वर रहेको गीत “जिन्दगी”को अफिसियल भिडियो रिलिज भएको छ । रिलिज भिडियोमा अभिनेत्री रीमा बिश्वकर्माले अभिनय गरेकी छिन् भने भिडियोलाई एलिन श्रेष्ठले निर्देशन गरेका हुन्, श्रेष्ठ चर्चित टिभी रियालिटी शो नेपाल आइडल अनि बुगी उगीका समेत निर्देशक हुन् ।

संगीतकार हरिश माथेमाको संगीत रहेको गीतको शब्द बिरेन्द्र सुवाल सिंहले लेखेका हुन् भने दिबेश मुल्मीले यो गीतको संगीत संयोजन गरेका छन् । शिवराम श्रेष्ठले छयांकन गरेको भिडियोमा माधव बेलबासेको सम्पादन रहेको छ । गीतको भिडियोले भोली जस्तो समय आएपनि आजको समयलाई सदुपयोग गरेर जिउनु पर्ने कुरा देखाउछ ।

गायिका अनिता सुब्बाले यसअघी पनि थुप्रै चर्चित गीतहरु गाईसकेकी छिन् ।

सम्बन्धित शीर्षकहरु

सञ्चारमन्त्री गोकुल बास्कोटाले राजीनामा दिए

काठमाडौं – सञ्चार तथा सूचना प्रविधिमन्त्री गोकुल बास्कोटाले पदबाट राजीनामा दिएका छन् । सेक्युरिटी......

माला लगाएर कारागारबाट छुटे महरा

काठमाडौँ – निवर्तमान सभामुख कृष्णबहादुर महराले सोमबार सफाइ पाएका छन्। उनलाई काठमाडौं जिल्ला अदालतका......