ब्रेकिङ न्युज

चिनियाँ राष्ट्रपति नेपाल आउँदा विमानस्थल ५ घण्टा बन्द, ८७ उडान प्रभावित

प्रकाशित मिति: October 12, 2019 2:20 pm

काठमाडौँ – चिनियाँ राष्ट्रपति सी जिनपिङको नेपाल भ्रमणका क्रममा ५ घण्टा त्रिभुवन अन्तराष्ट्रिय विमानस्थल बन्द हुने भएका छन् । ‘सी’ आउने दिन आज र जाने दिन भोलि विमानस्थलको उडान तथा अवतरण तालिका प्रभावित हुने भएको हो।

जस अनुसार विमानस्थलका प्रवक्ता प्रतापबाबु तिवारीले ‘नोटाम’ जारी गरिएको जानकारी दिएका छन्। शनिबार दिउँसो २ः५५ देखि ५ः५५ बजे विमानस्थल बन्द गरिने भएको छ । आइतबार बिहान पनि ११ः२० देखि १ः५० बजेसम्म अन्तराष्ट्रिय उडान प्रभावित हुनेछ । शनिबार ३३ वटा उडान तालिका परिवर्तन गरिएका छन् । त्यस्तै आइतबार ५४ विमानको उडान प्रभावित हुनेछ ।

सम्बन्धित शीर्षकहरु

एकैदिन थपिए ७२ जना कोरोना संक्रमित, काठमाडौँमा पनि ३ जना थपिए

जेठ १२, काठमाडौँ – नेपालमा सोमबार ७२ जना कोरोनाभाइरसका संक्रमित थपिएका छन्। स्वास्थ्य मन्त्रालयले......

बर्षाले भाबुक हुँदै माफ मागिन्, अब आइन्दा सोचेर बोल्छु (हेर्नुहोस् भिडियो)

आज बिहानदेखि वर्षा राउतले दिएको अभिव्यक्त्तिलाई लिएर सामाजिक सञ्जाल तातेको छ । उनलाई गाली गर्नेको ठूलो......