ब्रेकिङ न्युज

पाँचखाल महोत्सवमा दर्शकको ओइरो

प्रकाशित मिति: October 20, 2019 11:21 am

काभ्रे – पाँचखाल महोत्सवको चौँथो दिन शनिबार दर्शकको ओइरो लागेको छ । पाँचखालमा भएको महोत्सवमा कृषि प्रबदन्व जातिय पहिचान वा स्थानिय उप्पादन प्रदर्शनि गरिएको जानकारी पाँचखाल नगरपालिका वडा नबर ४ का वडा अध्यक्ष श्री सुन्दर तामाङ ले जानकारि गराए । सो आयोजना काभ्रेको सबैभन्दा जुझारु संस्था पाँचखाल युनाईटेड फुटबल एसोसिएसन ले गरेको हो ।

साथै पर्यटन बर्ष २०२० लाई निकै नै प्रचार गरिएको साथै मायाको चिनो प्रदान गर्दै रुपेश अधिकारी अखिल नेपाल फुटबल संघ (एन्फा) केन्द्रीय सदस्य युथ १९ राष्ट्रिय फूटबल टिम म्यानेजर पाँचखाल महोत्सव का अध्यक्ष मिलन श्रेष्ठ ले जानकारि दिए ।

सम्बन्धित शीर्षकहरु

एकैदिन थपिए ७२ जना कोरोना संक्रमित, काठमाडौँमा पनि ३ जना थपिए

जेठ १२, काठमाडौँ – नेपालमा सोमबार ७२ जना कोरोनाभाइरसका संक्रमित थपिएका छन्। स्वास्थ्य मन्त्रालयले......

बर्षाले भाबुक हुँदै माफ मागिन्, अब आइन्दा सोचेर बोल्छु (हेर्नुहोस् भिडियो)

आज बिहानदेखि वर्षा राउतले दिएको अभिव्यक्त्तिलाई लिएर सामाजिक सञ्जाल तातेको छ । उनलाई गाली गर्नेको ठूलो......