‘भिटेन’ तारिखमा रिहा

प्रकाशित मिति: October 26, 2019 11:26 am

काठमाडौं – र्‍यापर समीर घिसिङ ‘भिटेन’ साधारण तारिखमा रिहा भएका छन् । ‘यस्तै त हो नि ब्रो’ बोलको गीतमा प्रयोग भएका शब्द र फेसबुकमा राखेको तस्वीरका आधारमा प*क्राउ परेका भिटेनलाई प्रहरीले शुक्रबार राति छोडेको हो ।

महानगरीय प्रहरी अपराध महाशाखाको टोलीले विहीबार उनलाई ललितपुरको जाउलाखेलबाट प*क्राउ गरेको थियो । अभद्र व्यवहारको आ*रोपमा सात दिनको म्याद लिई थुनामा राखेका र्‍यापर भिटेन तारिखमा रिहा गरेको प्रहरीले जनाएको छ । उनी पक्राउ परेपछि ‘यस्तै त हो नि ब्रो’ बोलको गीत युट्युबबाट हटाइएको थियो ।

सम्बन्धित शीर्षकहरु

पदबहालीलगत्तै महिलामन्त्री पार्वत गुरुङको पहिलो कामः सुत्केरी हुन नसकी अचेत दुई महिलाको उद्दार

काठमाडौं – महिला बालबालिका तथा जेष्ठ नागरिकमन्त्री पार्वत गुरुङले पदबहालीकै दिन सुत्केरी हुन नसकी ज्यान......

महराद्धारा उच्च अदालतमा निबेदन दर्ता

काठमाडौं – निवर्तमान सभामुख कृष्णबहादुर महराले काठमाडौँ जिल्ला अदालतको पुर्पक्षका लागि आफूलाई थुनामा......