सुकुटे दु*र्घटना अपडेट : मृ*त्यु हुनेको संख्या १७, मृ*त्यु हुनेमा महिला र बालबालिका धेरै

प्रकाशित मिति: November 4, 2019 11:42 am

सिन्धुपाल्चोक – सिन्धुपाल्चोकको सुकुटेमा आइतबार भएको बस दु*र्घटनामा मृ*त्यु हुनेको संख्या १७ पुगेको छ भने ४९ जना घा*इते भएका छन् । मृ*त्यु हुनेमा महिला र बालबालिका धेरै रहेका छन् । बालबालिका ९ जना, महिला ७ जना तथा एक पुरुष रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालयका प्रवक्ता डीएस्पी माधवप्रसाद काफ्लेले जानकारी दिए ।

उपचारका लागि काभ्रेको धुलिखेल अस्पताल लैँजादै गर्दा एकजनाको बाटोमा मृ*त्यु भएको थियो भने अन्य २ जनाको धुलिखेल अस्पतालमा उपचारका क्रममा मृ*त्यु भएको हो ।

मृ*त्यु हुने मध्ये दोलखा भिमेश्वर ९ की रञ्जिता केसी, शैलुङ्गेश्वरी गाउँपालिका ३ की ३ महिने शिशु सिसन तामाङ, शैलुङ्गेश्वरी ५ की रत्नकुमारी राउत, सिन्धुपाल्चोक त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिका ४ की चमेली श्रेष्ठ र साइरानी श्रेष्ठको पहिचान खुलेको छ । शैलुङ्गे*श्वरी ५ की चेतकुमारी बस्नेत र शैलुङ्गे*श्वरी ४ की सलिना तामाङको उपचारका क्रममा धुलिखेल अस्पतालमा मृ*त्यु भएको छ ।

सम्बन्धित शीर्षकहरु

बिदेशी पर्यटकलाई बन्धक बनाउने काभ्रे मण्डनदेउपुरका कांग्रेस नेता सहित ८ जना पक्राउ

काठमाडौँ – भारतीय पर्यटकलाई ब*न्धक बनाएर लुटपाट गर्ने काभ्रे मण्डनदेउपुर–१२ का नेपाली कांग्रेसका......

जुलुस गरेर जमीन फिर्ता हुन्न : सभापति देउवा

काठमाडौं – नेपाली काङ्ग्रेसका सभापति तथा पूर्वप्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाले सडकमा जुलुस गर्दैमा......