दार्चुलामा जीप दु*र्घटना : १२ जना घा*इते

प्रकाशित मिति: November 6, 2019 11:29 am

काठमाडौँ – दार्चुलाको लटिनाथ मन्दिरमा लागेको जयपुरमा मेला हेरेर फर्किरहेकाहरू सवार जीप दु*र्घटना हुँदा १२ जना घा*इते भएका छन् ।से१ज ११३१ नम्बरको जीप शैल्यशिखर नगरपालिका– ६, चौतलीचौरमा बुधबार बिहान दु*र्घटना भएको हो ।

दु*र्घटनामा घा*इतेहुनेहरूमा मालिकार्जुन गाउँपालिका– २ भगवतीकी २० वर्षीया कलसी धामी र वडा नम्बर ३ बसेडीकी ३० वर्षीया कमला देवी धामी, हरिश सिंह धामी, १९ वर्षीय नरेश सिंह धामी, १८ वर्षीय रमेश सिंह धामी, २६ वर्षीया तुलसी धामी, २० वर्षीय खेम सिंह धामी, १८ वर्षीय पुष्कर सिंह धामी, ३० वर्षीय दान सिंह धामी, २० वर्षीय लोकेश सिंह धामी र मालिकार्जुन गाउँपालिका– ३ का १७ वर्षीया मिना धामी तथा ४६ वर्षीय पदम सिंह धामी घा*इते भएका छन् ।

सम्बन्धित शीर्षकहरु

महराद्धारा उच्च अदालतमा निबेदन दर्ता

काठमाडौं – निवर्तमान सभामुख कृष्णबहादुर महराले काठमाडौँ जिल्ला अदालतको पुर्पक्षका लागि आफूलाई थुनामा......

लाखौं मूल्यको चामल गोदाममै कुहियो, सरकार मौन

काठमाडौँ – खाद्य व्यवस्था तथा व्यापार कम्पनीको गोदाममा लाखौं मूल्यबराबरको चामल कुहिएर खेर जाँदासमेत......