उद्दब कार्की र पार्बती कार्कीको “जुटौं भो नछुटौं”

प्रकाशित मिति: November 18, 2019 11:49 am

काठमाडौँ – गायक उद्दब कार्की र गायिका पार्बती कार्कीको स्वरमा रहेको मौलिक दोहोरि गीत “जुटौं भो नछुटौं” सार्बजानिक भएको छ । शिबपुरी म्युजिकको ब्यानरमा निर्माण भएको गीतको भिडियोलाइ प्रोसिस तिमल्सिनाले निर्देशन गरेका हुन् ।

गीतको भिडियोमा गायक कार्की संगै चर्चित मोडल अनु पराजुली, पूर्ण प्रसाद ढुंगाना तथा बाल कलाकार हृदम सुबेदी र प्रितिका पौडेल लगायत कलाकारको अभिनय रहेको छ । क्यानाडा निबासी मुरारी अधिकारीको शब्द रचना रहेको गीतलाई गायक कार्कीले नै संगीत गरेका हुन् । गीतको भिडियोलाई बिरेन्द्र भट्टले खिचेका हुन् । अनिल रानाले भिडियो सम्पादन गरेका हुन् ।

सम्बन्धित शीर्षकहरु

बनेपामा गाडी ब्रेक फेल भएर सडकमै पल्टिँदा १८ वर्षीय युवकको ज्यान गयो

काभ्रे – काभ्रेपलाञ्चोकको बनेपा नगरपालिका–४ शेरामा मङ्गलबार निसान गाडी दुर्घटना हुँदा गाडीका सहचालकको......

सरिता गिरी पार्टी र सांसद पद दुवैबाट निस्कासित

काठमाडौं – समाजवादी पार्टीले नेतृ सरिता गिरीलाई पार्टी र सांसद पद दुवैबाट निस्कासन गरेको छ । आज बसेको......