अन्जानको शब्दमा ‘जिन्दगीको सफर सकिन्छ कि’को रेकर्डिङ सम्पन्न

प्रकाशित मिति: May 19, 2020 1:27 pm

काठमाडौँ – चलचित्रकर्मी तथा लेखक एन बी अन्जानको शब्दमा रहेको “जिन्दगीको लामो सफर सकिन्छ कि यसै, छैटौमा लेख्छ भन्छन भावीले मेटिन्छ कि कतै” बोलको गीतको रेकर्डिङ आईतबार सम्पन्न भएको छ ।

सुर्य कमल राईको स्वर/सङ्गीतमा उक्त गीत रेकर्डिङ भएको हो । ललितपुर एकान्तकुना स्थित रिङ्ग स्टुडियोमा रेकर्डिंग सम्पन्न भएको सो गीत अहिलेको परिस्थितीमा आम दर्शक र स्रोताको मनको भावना ब्यक्त गर्ने मर्म स्पर्शी भएकोले पक्कै पनि सबैले मन पराइदिनु हुन्छ भन्ने विश्वास हामीले लिएको गायक राईले बताए । विश्वव्यापी माहामारीको रुपमा रहेको कोभिड – १९ कोरोनाबाट नेपाल पनि त्रसित बन्दै गरेको अवस्थामा यसको मर्मलाई समेटेर गीत तयार पारेको गीतका लेखक एन.बी.अञ्जानले बताए ।

नेपाली चलचित्र जगतमा निर्देशकको रुपमा छुट्टै पहिचान बनाई सकेका एन।बी।अञ्जान अहिले आफ्नो नेपाली चलचित्र इन्काउन्टरको च्यारिटी शो को शिलशिलामा युरोप मा रहेका छन । उनले कोरोनाको कहरले मानव जीवनमा निम्त्याएको भयलाई आफुले पनि नजिकबाट महशुस गर्दै यो गीतको रचना गर्न पुगेको अञ्जानले बताएका छन । साथै उक्त गीतको फिमेल भर्सनमा चर्चित गायिका तृप्ती खड्काको स्वरमा रेकर्डिङ गर्ने तयारी गरिरहेको समेत गायक राईले बताए ।

सम्बन्धित शीर्षकहरु

युवकमा कोरोना संक्रमण देखिएपछि दैलेख अस्पताल बन्द

जेठ  १८, दैलेख -  जिल्लाभरका नागरिकको आपत्कालीन उपचार गर्ने दैलेख अस्पतालको आकस्मिक कक्ष बन्द गरिएको छ ।......

नेपालसँग जोडिएको भारतीय सीमा बन्द

जेष्ठ १७, बर्दिया - बर्दियाको मधुवन नगरपालिकासँग जोडिएका सम्पूर्ण खुला सीमा बन्द हुने भएको छ । नगरपालिकाको......