बंगलादेशलाई हराउँदै नेपाल फाईनलमा

प्रकाशित मिति: August 25, 2017 6:01 pm

काठमाडौँ – बंगलादेशलाई पराजित गर्दै नेपाल पहिलो संस्करणको साफ अन्डर १५ च्याम्पियनसिपको फाईनलमा प्रवेश गरेको छ । ललितपुरको सातदोबाटोस्थित एन्फा कम्प्लेक्समा शुक्रबार भएको खेलमा नेपालले बंगलादेशलाई ४–२ गोल अन्तरले पराजित गर्‍यो ।
खेलको पाँचौ मिनेटमा नेपाललाई अग्रता दिलाएका आकाश बुढा मगरले ३० औ मिनेटमा व्यक्तीगत दोस्रो गोल गर्दै घरेलु टोलीलाई २–० को अग्रता दिलाएका थिए । ६४ औ मिनेटमा बंगलादेशले एक आत्मघाती गोलको उपहार दिएको थियो । ३–० ले पछि परेको स्थितिमा बंगलादेशले एक मिनेटभित्र लगातार दुई गोल गरेपछि नेपाली किशोर केही दवावमा आएका थिए । नेपालको कमजोर डिफेन्सको फाईदा उठाउदै बंगलादेशका फोएसलले २ गोल गरेपछि खेल ३–२ को स्थितिमा आएको थियो । आक्रामक खेलको इन्जुरी समयको अन्तिम मिनेटमा नेपालले थप गोल गरेपछि फाईनल यात्रा सुनिश्चित गर्‍यो ।
नेपालले उपाधिका लागि भारतसंग आइतवार प्रतिस्पर्धा गर्नेछ । आजै भएको अर्को खेलमा भुटानलाई २–० गोल अन्तरले पराजित गर्दै भारतले फाईनलमा स्थान बनाएको हो ।

सम्बन्धित शीर्षकहरु

प्रकाशहरु बोलेपछि राप्रपा नेताहरु आतंकित

काठमाडौं – राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (राप्रपा) ले संसदीय निर्वाचनमा पराजय भोगेपछि पार्टीलाई नयाँ......

सुशील कोइरालाका भाइ विजयकुमार कोइरालाको निधन

चैत ८, काठमाडौँ – नेपाली कांग्रेसका पूर्वसभापति एवं पूर्व प्रधानमन्त्री सुशील कोइरालाका भाइ विजयकुमार......

Displaying hari-om.gif