नायक प्रदिप खड्का चार जना बडिगार्डको फन्दामा (भिडियो)

प्रकाशित मिति: September 13, 2017 1:04 am

काठमाडौँ – चक्लेटी हिरोको उपमा पाएका प्रदिप खड्का अभिनित “लिली बिली” निर्माण हुने भएको छ । राजाधानीमा आयोजित एक कार्यक्रमका बिच उक्त चलचित्रको घोषणा भएको हो । प्रदीपको अपोजिटमा दुई नव नायिका जसिता गुरुङ र रेविका गुरुङलाई देख्न सकिने छ । मिलन चाम्सको निर्देशन रहने यस चलचित्रमा अभिनेता अनुपबिक्रम शाहीको पनि मुख्य भूमिका रहनेछ ।

काफिया फिल्मस्, सुदिप खड्का प्रोडक्सन र चाम्स इन्टरटेनमेन्टको संयुक्त निर्माण रहने यस चलचित्रको लगानी भने साढे दुई करोड रहने छ । कमेडी लभ स्टोरी जनराको फिल्ममा छायांकार र संगीतकार भने तय हुंन बाँकी छन् । फिल्मको सम्पूर्ण छायाँकन युकेको स्कटल्याण्ड, ईङल्याण्ड र लण्नमा हुनेछ भने छायाँकन भने तिहार पछी हुनेछ ।

चलचित्र लिलि बिलीको मंगलवार आयोजित कार्यक्रममा नायक खड्का चार जना बढीगार्ड सहित उपस्थित भएका थिए । नव नायिकालाई समेत दुई दुई जना बडीगार्ड उपलब्ध गराइएकोमा निर्देशक चाम्सले कलाकारको सम्मान, अनुशासन र परिपाटी बसाल्न यसो गरिएको बताए । लिलि बिली चैत ३० गतेदेखि प्रदर्शनमा आउने समेत सो कार्यक्रममा जानकारी दिईयो ।

सम्बन्धित शीर्षकहरु

बढ्यो खर्च, उठेन राजस्व : सरकारको खर्च खाता ऋणात्मक

चैत ५, काठमाडौँ – सरकारको खर्च खातामा बजेटरी प्रणालीभित्रको रकम सकिएको छ। बजेट स्रोतबाट जुट्नुपर्ने रकम......

रेशम चौधरीलाई जेलभित्रै शपथ

चैत ५, काठमाडौँ – साढे दुई वर्षअगाडिको ‘टीकापुर घटना’ का मुख्य आरोपी रेशम चौधरीलाई ‘जेलभित्रै’......

Displaying hari-om.gif