नेपाली चेसलाई अन्तर्राष्ट्रिय तहमा पुर्याउनुपर्नेमा जोड

प्रकाशित मिति: December 25, 2017 7:55 pm

पुस १०, काठमाडौँ – नेकपा (एमाले) का उपाध्यक्ष अष्टलक्ष्मी शाक्यले अब नयाँ सरकार छिट्टै गठन हुने बताउनुभएको छ ।
कामपा–२४ स्थित मखन चेस क्लबले आज आयोजना गरेको बधाई तथा सम्मान कार्यक्रममा काठमाडौँ निर्वाचन क्षेत्र नं ८ प्रदेश (ख) बाट निर्वाचित शाक्यले प्रदेशसभा सदस्य निर्वाचन आयोगले अन्तिम मत परिणाम राष्ट्राध्यक्षलाई बुझाएपछि केन्द्रीय सरकार गठनको प्रक्रिया शुरु हुने र त्यसपछि प्रादेशिक सरकार निर्माणका लागि बाटो खुला हुने बताउनुभयो ।
कार्यक्रममा नवनिर्वाचित प्रतिनिधिसभा सदस्य जीवनराम श्रेष्ठले एशियाली स्तरसम्म नेपाली चेस खेललाई आगामी दिनमा अन्तर्राष्ट्रिय तहमा पुर्याउनुपर्नेमा जोड दिनुभयो । सोही क्षेत्र प्रदेश (क) का नवनिर्वाचित सदस्य राजेश शाक्यले मुलदकलाई समाधान दिन कुनै पनि बहानामा सरकार गठनको कार्य रोक्न नहुने बताउनुभयो ।

सम्बन्धित शीर्षकहरु

राष्ट्रियसभा निर्वाचनको रणनीति बनाउँदै काँग्रेस

माघ ४, काठमाडौँ – प्रमुख सत्तारुढ दल नेपाली काँग्रेसले आगामी राष्ट्रियसभा सदस्य निर्वाचनमा पार्टीको......

उर्जामा आत्मनिर्भर हुन ठोस योजना तर्जुमा गर्नुपर्छ :नेता रायमाझी

माघ ४, नेपालगञ्ज – नेकपा (माओवादी केन्द्र) का नेता एवं पूर्वऊर्जामन्त्री टोपबहादुर रायमाझीले उर्जामा......

Displaying hari-om.gif