गायक धुर्ब बिस्को तथा सरु गौतमको “काग दाज्यै काग दाज्यै” को म्युजिक भिडियो सार्बजनिक

प्रकाशित मिति: January 6, 2018 7:44 pm

काठमाडौँ – नेपालि सांगीतिक आकाशमा चम्किलो तारा बनेर उदाउदै गरेको तथा नेपाली गीत संगीतमा एक पछि अर्को हिट गीतहरु दिएर चर्चाको शिखरमा टेक्दै दर्शक श्रोताहरुको मन जित्न सफल सुमधुर आवाजको धनि चर्चित गायक धुर्ब बिस्को तथा गायिका सरु गौतमको बहुप्रतिक्षित गित “काग दाज्यै काग दाज्यै” युट्युब मार्फत भर्खरै मात्र सार्बजानिक भएको छ । दर्जनौ हिट गीतहरु नेपाली सांगीतिक क्षेत्रमा दिन सफल गायक धुर्ब बिस्को तथा मिठो स्वरकी धनि गायिका सरु गौतमको आवाज रहेको यस गीत बर्षकै उत्कृष्ट गीतहरु मध्ये पर्ने संगीतबिज्ञहरु बताउँछन ।

आधुनिक गीत देखि चलचित्र पार्श्वगायन सम्म चर्चित तथा हिट गीतहरु दिएर अमिट छाप छोड्न सफल गायक धुर्ब बिस्को यस नया गीत “काग दाज्यै काग दाज्यै” ले नेपाली सांगीतिक क्षेत्रमा छुट्टै छाप छोड्न सक्नेमा बिस्वस्त छन ।

युवा संगीतकार भिम बिसिको शब्द तथा संगीत रहेको यस गीतको म्युजिक भिडियोलाई युबराज वाइबाले निर्देशन गरेका छन् भने उत्सब दाहालले छायांकन गरेका हुन । गायक धुर्ब बिस्को तथा गायिका सरु गौतमको सुमधुर आवाजमा रहेको डान्सिङ बिटको यस म्युजिक भिडियोमा चर्चित हास्य कलाकार सगर लम्साल (बले) तथा मोडल स्नेहा पौडेलको बेजोड अभिनय रहेको छ ।
भिडियो हेर्नुहोस

सम्बन्धित शीर्षकहरु

राष्ट्रियसभा निर्वाचनको रणनीति बनाउँदै काँग्रेस

माघ ४, काठमाडौँ – प्रमुख सत्तारुढ दल नेपाली काँग्रेसले आगामी राष्ट्रियसभा सदस्य निर्वाचनमा पार्टीको......

उर्जामा आत्मनिर्भर हुन ठोस योजना तर्जुमा गर्नुपर्छ :नेता रायमाझी

माघ ४, नेपालगञ्ज – नेकपा (माओवादी केन्द्र) का नेता एवं पूर्वऊर्जामन्त्री टोपबहादुर रायमाझीले उर्जामा......

Displaying hari-om.gif