ब्रेकिङ न्युज

“निसान कप जुनियर फुटबल” पुस २८ देखि सुरु

प्रकाशित मिति: January 7, 2018 8:46 pm

काठमाडौँ – राष्ट्रिय संस्थागत विद्यालय संघ निसानले पुस २८ गतेदेखी “निसान कप जुनियर फुटबल” आयोजना गर्ने भएको छ । कार्यक्रम जोरपाटीमा रहेको रोयल्टी कलेजमा हुने जानकारी आज पत्रकार सम्मेलनमा दिईयो । संस्थाका अध्यक्ष ओम ढकालका अनुसार कार्यक्रममा राजधानीका २० भन्दा बढी बिद्यालयले प्रतिस्पर्धा गर्नेछन् । ७ ए साईड गेम नकआउट तबरले खेलाईने कार्यक्रम संयोजक राजेश घिमिरेले बताए।

पत्रकार सम्मेलनमा निसानका बरिस्ठ उपाध्यक्ष रामेश्वर चौलागाईं,निसानका महासचिव सौर्य आचार्य,कोषाध्यक्ष अमर गिरी र सदश्य नवराज सापकोटाको उपस्थिति रहेको थियो । कार्यक्रमको सम्पुर्ण तयारी पूरा भएको समेत पत्रकार सम्मेलनमा जानकारी गराईएको थियो । प्रतियोगितामा कक्षा ६ सम्मका विद्यार्थीले मात्र सहभागिता जनाउन पाउने आयोजकले बताए ।

निसान संस्थागत विद्यालयको सबैभन्दा ठूलो संस्था मध्यको एक हो । कार्यक्रमको मिडिया पार्टनर आशाका किरण डट कम, गोकर्णेश्वर अनलाइन, फेवा टाईम्स, साझा पेज, पलपलको अनलाईन र ओएस नेपाल रहनेछ ।

सम्बन्धित शीर्षकहरु

हेर्दाहेर्दै कर्णालीको पुलबाट एक युवकले नदीको बिचमा हामफाले ! हेर्नुहोस भिडियोमा

तिब्बतको समुद्र सतहबाट ३९६२ मिटर उचाईँमा रहेको “माप्चोचोङ्गो” नामको हिमनदीबाट निस्केर मान सरोवर ताल......

चितवन राष्ट्रिय निकुञ्जमा २६ वटा गैँडा मरे

चितवन राष्ट्रिय निकुञ्जमा गत आर्थिक वर्षमा विभिन्न कारणले २६ वटा गैँडा मरेका छन् निकुञ्जका सूचना अधिकारी......

Displaying hari-om.gif