तुलसी रानामगर र अर्जुन जि.सीको “निष्ठुरीले गरिनौ केही वास्ता”

प्रकाशित मिति: January 12, 2018 6:17 pm

– नवराज भण्डारी
काठमाडौँ – प्रवासमा रहेर पनि आफ्नो कला संस्कृतिलाई माया गर्नुहुने तुलसी राना मगर र अर्जुन जि.सीको मार्मिक गीत वजारमा आउने तयारी रहेको छ ।

आफ्नो दुःख पिडालाई सरल र सहज रुपमा शब्द,लय गरि मन छुने गीतको निर्माण गर्नुभएकोछ । घरमा आफ्नो परिवार सँग सुख शान्ति सँग जीवन बिताउन गार्ह्रो भएर धन कमाउने सपना बोकि पर्देशको खाडिमा जानू परेको वाध्यतालाई शब्दमा उतारिएको छ ।

निष्ठुरी गरिनौ केही वास्ता खाडि मुलुक पर्देशमा बस्दा जस्ता मार्मिक शब्द रहेको सो गीतको छायांकन भर्खर सम्पन्न भएको यश गीतका गाएक श्यामलाल कंडेल र गायिका मुना वि.सीले बताउनु भएको छ । मार्मिक यश गितलाई मन छुने कथामा सरल तरिकाले अहिलेका निकै व्यस्त निर्देशक प्रबिन थापाले गर्नुभएको छ । भने यसगीतलाई छायांकन भने शकति प्रज्वल घिमिरे गर्नु भएकोछ । भने सम्पादन पनि शक्ति प्रज्वल घिमिरेले नै गर्दैहुनुहुन्छ । यश गीतमा अभिनय भने आर।एन पुडासैनी र तुलसी मगरको रहेको छ । यस गीतको बजार व्यवस्थापन मेलमिलाप डिजिटलले गरेको छ । भन्ने कुरा प्रोडक्सन म्यानेजर नवराज भट्टराईले बताउनु भएको छ । उक्त गीतको सफलताको कामना गर्दछौँ।

सम्बन्धित शीर्षकहरु

राष्ट्रियसभा निर्वाचनको रणनीति बनाउँदै काँग्रेस

माघ ४, काठमाडौँ – प्रमुख सत्तारुढ दल नेपाली काँग्रेसले आगामी राष्ट्रियसभा सदस्य निर्वाचनमा पार्टीको......

उर्जामा आत्मनिर्भर हुन ठोस योजना तर्जुमा गर्नुपर्छ :नेता रायमाझी

माघ ४, नेपालगञ्ज – नेकपा (माओवादी केन्द्र) का नेता एवं पूर्वऊर्जामन्त्री टोपबहादुर रायमाझीले उर्जामा......

Displaying hari-om.gif