ब्रेकिङ न्युज

निसान कप सुरु : लिवर्टी, चार्ल्स डार्विन, नेपालय, श्रीयन्त्र, छाहारी र रिम्स स्कुल विजयी

प्रकाशित मिति: January 12, 2018 7:40 pm

काठमाडौँ – राजधानीको जोरपाटीमा प्रथम निसान कप जुनियर फुटबल प्रतियोगिता भब्य कार्यक्रमका बिच सुरु भएको छ । काठमाडौ ३ प्रदेश २ का प्रदेश सांसद रामेश्वर फुयालले पेनाल्टी सुट गरेर र निसानका अध्यक्ष ओम्प्रसाद ढकालले रेफ्रीलाई बल दिएर खेलको उत्घाटन गरेका थिए । आज भएको पहिलो खेलमा लिवर्टी स्कुलले गोल्डेन फ्युचर स्कुललाई ६–० को बिशाल गोल अन्तरले पराजित गर्‍यो ।लिवर्टी स्कुलका लागि दिलिप मगरले ४ र प्रदिप तामाङले २ गोल गरेका थिए । खेलमा लिवर्टीले एकतर्फी दबाब सिर्जना गरेको थियो ।

दोश्रो खेलमा चार्ल्स डार्विन स्कुलले भेनस पब्लिक स्कुललाई ३–१ गोल अन्तरले पराजित गर्‍यो । चार्ल्स डार्विनका लागि पुरुषोत्तम खत्री,सबिन मगर र कबिर शिवाकोटी ले गोल गरे भने भेनस स्कुलको तर्फबाट आर्यान पछाईले एक गोल फर्काएका थिए । आजै भएको तेश्रो खेलमा श्रीयन्त्र स्कुलले नेशनल पयोनियर स्कुललाई ३–१ गोल अन्तरले पराजित गर्‍यो । श्रीयन्त्रका लागि रोशन चौलागाईंले २ र प्रशन राई ले १ गोल गरे भने पराजित टोलीको तर्फबाट बाबुराम बोगटीले१ गोल गरे । प्रतियोगिता अन्तर्गतको चौथो खेलमा नेपालय स्कुलले मिल्कीवे स्कुललाई५–० को विशाल गोल अन्तरले पराजित गर्‍यो ।नेपालयका लागेव निशान लोले ह्याट्रिक गरे भने सबिन तामाङले २ गोल गरे । पाचौं खेलमा छाहारी शिक्षा सदनले गोकर्णेश्वर लाईट एकेडेमीलाई ४–१ गोल अन्तरले पराजित गर्‍यो ।छाहारी स्कुलको लागी दिनेश बिक र कमल रसाईलीले २–२ गोल गरे । पराजित टोलीको लागि सान्त्वना गोल योगेन्द्र राईले गरे । प्रथम दिनको अन्तिम खेलमा रिम्स स्कुललाई ३–० ले पराजित गर्‍यो । रिम्सका लागि आशिक मगरले २ र अभिषेक राईले १ गोल गरे ।

निसान संस्थागत बिद्यालयको नेपालको सबैभन्दा ठूलो संस्थ मध्यको खो । प्रतियोगिता ३० गतेसम्म चल्ने निसानका महासचिव सौर्य आचार्यले बताए ।प्रतियोगिताको मिडिया पार्टनर आशाका किरण डट कम, गोकर्णेश्वर अनलाइन, साझा पेज, फेवा टाईम्स र पोस्ट खबर रहेको छ ।

सम्बन्धित शीर्षकहरु

हेर्दाहेर्दै कर्णालीको पुलबाट एक युवकले नदीको बिचमा हामफाले ! हेर्नुहोस भिडियोमा

तिब्बतको समुद्र सतहबाट ३९६२ मिटर उचाईँमा रहेको “माप्चोचोङ्गो” नामको हिमनदीबाट निस्केर मान सरोवर ताल......

चितवन राष्ट्रिय निकुञ्जमा २६ वटा गैँडा मरे

चितवन राष्ट्रिय निकुञ्जमा गत आर्थिक वर्षमा विभिन्न कारणले २६ वटा गैँडा मरेका छन् निकुञ्जका सूचना अधिकारी......

Displaying hari-om.gif