ब्रेकिङ न्युज

नायिका स्वस्तीमा खड्काले गरिन बलिउड नायक सलमानलाई यस्तो ठाडो च्यालेज ।

प्रकाशित मिति: February 9, 2018 4:36 pm

काठमाण्डौ – बलिउड सुपरस्टार सलमान खान आउँदो फागुन २६ गते नेपाल आउने भएका छन् सलमान आउने कुरालाई लिएर अनलाइन मिडिया देखि विभिन्न सञ्चार माध्यमा समाचार प्रकाशित भई रहेका छन् । टुँडिखेलमा हुने ‘दबंग द टुर नेपाल’ का लागि उनिलाई नेपाल ल्याईने  भएको हो  । २ हजार देखि १० हजार सम्म टिकट मूल्य तोकिएको यो कन्सर्टका लागि अहिले आयोजक संस्था ओडीसी इन्टरटेन्मेन्टले धमाधम तयारी सुरु गरिरहेको छ ।

सलमानसँगै ‘दबंग द टुर नेपाल’ मा बलिउड नायिका सोनाक्षी सिन्हा, अभिनेता, निर्देशक तथा कोरियोग्राफर प्रभु देवा, ज्याकलिन फर्ना्न्डिज, डेजी शाह, कृति सेनोन, मित ब्रदर्श, अभिनेता तथा उद्घोषक मनिष पल पनि सहभागी हुने भएकाछन् ।  नेपाली कलाकारहरुले पनि उक्त कन्सर्टमा आफ्नो प्रस्तुती दिने आयोजक संस्थाको भनाई छ । नायिका त्रय स्वस्तिमा खड्का, प्रियंका कार्की र एलिशा राईलाई कन्सर्टमा आफ्नो नृत्य प्रस्तुत गर्नका लागि आयोजक संस्थाले प्रस्ताव राखे पनि उनीहरुले अस्वीकार गरेको खबरले यतिबेला देश तातेको छ ।

सलमानको कोरस भएर नृत्य गर्नु पर्ने भएपछि स्वस्तिमा, प्रियंका र एलिशाले आयोजक संस्थाको प्रस्तावलाई ठाडै अस्वीकार गरेको स्रोत बताउँछ । बिहीवार फिल्म ‘जय भोले’ को घोषणा सभामा नायिका स्वस्तिमा खड्काले यस विषयमा मुख खोलिन् ।  पत्रकारको प्रश्नमा उनले भनिन ‘म सलमान खानलाई सम्मान गर्छु । उहाँ बलिउडको सुपरस्टार हुनुहुन्छ । उहाँसँग स्टेज शेयर गर्न पाउनु भनेको मेरो लागि एकदमै ठूलो कुरा हो ।’

उनले अगाडि भनिन ‘आयोजक संस्थाले हामीलाई कोरसको रुपमा प्रस्ताव गर्नुभयो । यदी सलमान खान नेपाली गीत अर्थात ‘कुटुमा कुटु’ गीतमा नाच्नु हुन्छ भने म कोरसमा नाच्न तयार छु । तर, हिन्दी गीतमा उहाँको साइडमा बसेर नाच्न मलाई मेरो इथिक्सले दिँदैन ।’ उनले भनिन्  ‘छक्का पञ्जा २’ मा अभिनय गरेपछि स्वस्तिमा अहिलेकी ‘मस्ट डिमान्डेड’ अभिनेत्रीको लिस्टमा पर्छिन् ।

सम्बन्धित शीर्षकहरु

एकैदिन थपिए ७२ जना कोरोना संक्रमित, काठमाडौँमा पनि ३ जना थपिए

जेठ १२, काठमाडौँ – नेपालमा सोमबार ७२ जना कोरोनाभाइरसका संक्रमित थपिएका छन्। स्वास्थ्य मन्त्रालयले......

बर्षाले भाबुक हुँदै माफ मागिन्, अब आइन्दा सोचेर बोल्छु (हेर्नुहोस् भिडियो)

आज बिहानदेखि वर्षा राउतले दिएको अभिव्यक्त्तिलाई लिएर सामाजिक सञ्जाल तातेको छ । उनलाई गाली गर्नेको ठूलो......