गीतकारको छबि स्थापित गराउदै संचारकर्मी घिमिरे

प्रकाशित मिति: February 12, 2018 7:38 pm

काठमाडौँ – बालापनमा धान कुटी मकै भुटी भन्दै हामी कैयौं ले मादल बजाउन प्रयास गरेक छौ होला। ताल काट्न नजानेर धान कुटी मकै भुटी भन्दै मादल बजाउने हामी सबैलाई त्यो बालापनको झल्को दिलाउने खालको एक गीत सार्वजनिक भएको छ । दीपेन्द्र घिमिरेको शब्दमा एस.डि योगी को संगीत रहेको गीत “धान कुटी मकै भुटी” को भिडियो सार्वजनिक भएको हो।

एस।डि योगी र श्रुती योगी को स्वर रहेको उक्त गीतको भिडियोमा भिमफेदी गाईज र बेबो आचार्य लाई फिचर गरिएको छ। निर्मल लामा (बीजी) को निर्देशन रहेको भिडियोलाई ज्ञानेन्द्र शर्मा ले छायाङ्कन गरेका हुन भने सम्पादन प्रबिन श्रेष्ठ को रहेको छ। भिडियोलाई चन्द्र गौतम ले निर्माण गरेका हुन।

२०६५ साल बाट संचार कर्ममा लागेका घिमिरे पछिल्लो समय गीत लेखनमा अगाडि बढी रहेका छन। यस अघी घिमिरे कै शब्दमा मेलिना राईको स्वर रहेको गीत “तल्लाघरे साईला” सार्वजनिक भईसकेको छ। पछील्लो समय चलचित्र “लिलि बिलि” का लागि समेत गीत लेखेका घिमिरेले सार्वजनिक “धान कुटी मकै भुटी” गीत ले आफुलाई गीत लेखनको पाटोमा अगाडि बड्न मद्धत गर्ने बताए।

सम्बन्धित शीर्षकहरु

डा केसीको अवहेलना मुद्दामा पेशी फागुन १५ मा

फागुन ८, काठमाडौँ – अदालतको अवहेलनासम्बन्धी मुद्दामा आज डा गोविन्द केसीले सर्वोच्च अदालतमा पुगी तारेख......

नेतृत्व परिवर्तन गर्नुपर्छ : महामन्त्री डा शशांक

फागुन ८, रत्ननगर (चितवन) – नेपाली काँग्रेसका महामन्त्री डा शशांक कोइरालाले पार्टीको नेतृत्व परिवर्तन......

Displaying hari-om.gif