यसकारण हटाइयो प्रिती आले र प्रकाश सपुतको दोहोरी गीत (भिडियो)

प्रकाशित मिति: March 7, 2018 11:14 pm

काठमाडौँ – प्रिती आले र प्रकाश सपुतले बजारमा ल्याएका “लै बालाई फरर” बोलको दोहोरि ब्याटल नेपाली संगीत क्षेत्रमा बिल्कुलै नया प्रस्तुति हो । जसलाई अहिलेको समयमा सबैले रुचाइएको रहेको बेलामा अचानक युटुबबाट हटाइएको छ प्रिती आले र प्रकाश सपुतले बजारमा ल्याएका लै बालाई फरर बोलको दोहोरि ब्याटल नेपाली संगीत क्षेत्रमा बिल्कुलै नया हो । “छोटो समयमा धेरैले यस गीतलाई हेरेको अनि मन पराइदिनु भएको बताउछन् – सपुत ”

यो गीत युटुबको ट्रेडिङ्ग नम्बर दुईसम्म आएको थियो तर अचानक युटुबबाट हताइएको छ । युटुब च्यानेल फिल्मी बज्ज़संगको कुराकानिमा यसरि प्रिती र सपुतले बताउदै थिए युटुबबाट गीत हटाउनुको कारण ” गीतमा त्यस्तो नराम्रो केहि छैन तर गीतको अन्त्यमा सानो झगडा परेको दृश्य छ , त्यसमा झगडाको क्रममा मुखको हाउभाउमा हामीले झगडा गरेका थियौ जुनको अर्थ सबैले थाहा रहेछ ” ।

छिटै नै यो गीतको कमि कमजोरीलाई सुधार गरेर पुनः  बजारमा लिएर आउँने जमर्कोमा छन् प्रिती र सपुत ।

सम्बन्धित शीर्षकहरु

बढ्यो खर्च, उठेन राजस्व : सरकारको खर्च खाता ऋणात्मक

चैत ५, काठमाडौँ – सरकारको खर्च खातामा बजेटरी प्रणालीभित्रको रकम सकिएको छ। बजेट स्रोतबाट जुट्नुपर्ने रकम......

रेशम चौधरीलाई जेलभित्रै शपथ

चैत ५, काठमाडौँ – साढे दुई वर्षअगाडिको ‘टीकापुर घटना’ का मुख्य आरोपी रेशम चौधरीलाई ‘जेलभित्रै’......

Displaying hari-om.gif