ज्ञान सुब्बाको “कती सम्झेँ” म्युजिक भिडियो सार्वजनिक

प्रकाशित मिति: April 15, 2018 10:01 pm

काठमाडाैँ – ज्ञान सुब्बाको स्वरमा रहेको “कती सम्झेँ” बोलको गीतको भिडियो सार्वजनिक भएको छ । लामो समय अगाडी देखी नेपाली संगीतको क्षेत्रमा कृयासिल सुब्बाले पछिल्लो समय छेवाङ लामाको शब्दमा दिनेश सुब्बाको संगीत रहेको उक्त गीत लिएर दर्शक श्रोता माझ आएका हुन ।
दिक्पाल कार्की र क्रिस्टिना थापाको अभिनय रहेको भिडियोको छायाङ्कन उत्सब दाहालले गरेका हुन । नायक/निर्देशक सोनाम पाख्रिनको निर्देशन् रहेको उक्त भिडियो सुशिल न्यौपाने र सम्पादन गरेका हुन भने ज्ञान सुब्बाले निर्माण गरेका हुन ।

सम्बन्धित शीर्षकहरु

अझै सनाखत भएन भूकम्पमा ज्यान गुमाएका ३१ को शव

वैशाख १२, काठमाडौँ – त्रिभुवन विश्वविद्यालय फरेन्सिक मेडिसिन विभागले भूकम्पमा परी ज्यान गुमाएका मानिसको......

परराष्ट्रका आधा दर्जन अधिकारीलाई कारबाही सिफारिस

वैशाख १२, काठमाडौँ – बदनियतपूर्ण रूपमा टेन्डर स्वीकृत गरी सम्झौता गरेको भन्दै सार्वजनिक खरिद अनुगमन......

Displaying hari-om.gif