गायक माधव थापा प्रिती आलेलाई जन्ती लिएर लिन आउँदै…(भिडियो)

प्रकाशित मिति: June 11, 2018 9:47 am

काठमाडौँ – नेपाली लोक तथा दोहोरी गीत संगीतमा लामो समय अहोरात्र लागि रहेका कलाकार तथा राष्ट्रिय लोक तथा दोहोरी गीत प्रतिष्ठान नेपाल उपत्यका समन्वय समितिका महासचिब गायक आफैमा श्रस्ठा सर्जक माधब थापाको लय तथा सब्द श्रीजनामा लोक दोहोरी गीत “बैना” बजारमा आएको छ ।

पछिल्लो समय चर्चा बटुल्दै आएकी चर्चित गायिका प्रिती आले र चर्चित गायक माधब थापाको आवाजमा सजिएको गीतमा चर्चित लोक गायक तथा मोडेल रामजी खाणँ र प्रिती आलेले अभिनय गरेको यो गीतलाई गीतलाई मनोज कार्कीले सम्पादन गरेका हुन् भने करण चैसिरले छांयाङकन गरेका हुन् निर्देशन मौसम हिमालीको रहेको छ ।

सम्बन्धित शीर्षकहरु

भारतबाट काठमाडौँ आउँदै गरेको ग्यास बुलेट दुर्घटना हुँदा आमा छोरीको मृत्यु

कात्तिक २५, धादिङ – पृथ्वीराजमार्गको बेनीघाट रोराङ गाउँपालिका वडा नं ५ विशालटारमा ग्यास बुलेटले ठक्कर......

राप्रपा अध्यक्ष कमल थापाको राजीनामा माग

कात्तिक २५, काठमाडौँ – राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टीलाई प्रजातान्त्रिक प्रक्रियाबाट सञ्चालन गर्न नसकेको......