ब्रेकिङ न्युज

कस्तुरीको बिनासहित ४ जना पक्राउ

प्रकाशित मिति: August 9, 2018 10:33 am

साउन २४, काठमाडौं । प्रहरीले काठमाडौंको ठमेलबाट कस्तुरीको बिनासहित ४ जनालाई पक्राउ गरेको छ। पक्राउ पर्नेमा काभ्रेपलाञ्चोक भुम्लुका दिपक नेपाली, रामेछाप गोकुलगंगाका अर्पण सुनुवार, रामेछाप बेथानका उज्वल पाण्डे र सल्यान कालागाउँका जीवन बस्नेतलाई कस्तुरीको बिनासहित पक्राउ गरेको महानगरीय प्रहरी परिसर काठमाडौंले जनाएको छ।

विषेश सूचनाको आधामा उनीहरुलाई महानगरीय प्रहरी वृत्त दरबारमार्गबाट खटिएको प्रहरी टोलीले बुधबार काठमाडौंको ज्याठाबाट पक्राउ गरेको हो । पक्राउ परेका ४ जनालाई प्रहरी परिसर दरबारमार्गमा राखि थप अनुसन्धान भईरहेको प्रहरीले जनाएको छ।

सम्बन्धित शीर्षकहरु

दुर्लभ एकसिङ्गे गैंडा मरेको अवस्थामा फेला

भदौ १, काठमाडौं । चितवन राष्ट्रिय निकुञ्जको पश्चिम क्षेत्रस्थित लामो ताल नजिकैको घोलमा दुर्लभ एकसिङ्गे......

आगलागी हुँदा दुई करोडको क्षति

भदौ १, काठमाडौं ।  विद्युत् चुहिएर झापाको शिवसताक्षी–११ स्थित सङ्ग्रौला ब्रर्दशमा आगलागी हुँदा करीब दुई......